1985 yılında Yalova’da dünyaya geldim. Bir kasaba olarak yerleşik bulunduğumuz bölgedeki köklü ailelerden “TÜMER” ailesinin bir üyesiyim. 

Eğitim dönemimi tamamladıktan sonra, beldede bulunan zaytinyağı üretim tesisimizde göreve başladım. Gıda sektörü dallarında bir süre çalıştıktan sonra , 2008yılında gayrimenkul sektöründeki serüvenime kendi isteğimle başlamaya karar verdim.

 MİSYONUM

2008 yılında mevcut iş ve aile durumumla ilgili bir takım kararlar aldım. Her geçen gün teknoloji ve gelişim sürecine ayak uyduruyor olmak, gelişime ve değişime direnmemek, beraberinde “TÜMERLER GIDA TURZ. İNŞ. LTD. ŞTİ.” ‘ye yeni bir misyon ve vizyon sahibi yapmıştır. Gıda olarak zeytinyağı imalat ve dağıtım işinde, bulunduğumuz beldede yeterli doygunluğa ulaşmıştık. Şirket ile alakalı gelişimlerde iki kardeşim ve babamla birlikte mevcut şirket için fazla beyin gücü olduğuna inandım. Bu düşünce beni gıda sektöründen farklı olarak inşaat gayrimenkul ve stratejik araştırmalar sektörüne yoğunlaşmama sebep oldu. 

Türkiye ‘de İnşaat ve buna bağlı olarak gayrimenkul sektörü önemli bir iş kolu haline gelmişti. 

Buna ilaveten geleceği okuyan bir vizyon ile sektörün içerisinde ekonomik ve bölge coğrafi stratejik konumunu da ekleyerek 

Yeni bir misyon anlayışı ile,

Bu sektörün yatırım işleri ile ilgilenen insanlar için, doğru ve güvenilir yatırım danışmanlarına ihtiyacı vardı. 

İnsanların kişilik özelliklerinin yaptığı meslek seçimlerinde etkili olduğu bir gerçektir. Bu sebepten ötürü kendi vasıflarım ve gelişen gayrimenkul sektörü beni bu sektörde, eksik gördüğüm bir iş alanına yönelmediğimi sorgulamama sebep oldu. Mevcut gayrimenkul sektöründen farklı olarak, özel danışmanlık hizmeti vermek için çalışmalara başladım. 

Dünyanın önde gelen kuruluşlarından GOLDEN ROYALE REAL ESTATE İcra Kurulu Başkanı Sn. Korhan KONGAZ ile görüş birliği yaparak, GOLDEN ROYALE A.Ş. ‘ninTürkiye Temsilciliği görevini üstlendim.

 

 

VİZYONUM

 

​Gelişen dünya ekonomisi sürekli olarak bizleri değişime sevk etmektedir.

“Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.” Demiştir: Heraklitos.

Biz de bu bilinçle birlikte, bizimle yola çıkan dostlarımıza değişirken gelişmeyi ve birlikte büyümeyi amaçlayan bir yol çizerek, doğru ve karlı bir yatırım anlayışı benimsiyoruz. 

Aynı zamanda kişisel yatırım danışmanlığı hizmeti ile sizin için bu ayrıcalığı özel ve anlamlı kılıyoruz. 

Birlikte büyümenin vermiş olduğu keyifle…

 

​​​​​​​​Oğuz TÜMER 

Kişisel Yatırım ve Strateji Danışmanı