8 C
Bursa
15 Aralık 2018 Cumartesi
Ana Sayfa Hakkımda

Hakkımda

14 TEMMUZ 1985 yılında Yalova’da dünyaya geldim. Bölgedeki köklü ailelerden “TÜMER” ailesinin bir üyesiyim.

İlk ve ortaöğrenimimi tamamladıktan sonra, beldede bulunan zeytinyağı üretim tesisimizde göreve başladım. Gıda sektörü dallarında bir süre çalıştıktan sonra, 2008 yılında gayrimenkul sektöründeki serüvenime kendi isteğimle başlamaya karar verdim.

MİSYONUMUZ

2008 yılında mevcut iş ve aile durumumla ilgili birtakım kararlar aldım. Her geçen gün teknoloji ve gelişim sürecine ayak uyduruyor olmak, gelişime ve değişime direnmemek, beraberinde “TÜMERLER GIDA TURZ. İNŞ. LTD. ŞTİ.” ‘yi yeni bir misyon ve vizyon sahibi yapmıştır.

Gıda olarak zeytinyağı imalat ve dağıtım işinde, doygunluğa ulaşmış olduğumuzu düşünerek, şirket ile alakalı gelişimlerde mevcut şirket için fazla beyin gücü olduğuna inandım. Bu düşünce beni gıda sektöründen farklı olarak inşaat ve gayrimenkul sektörüne yoğunlaşmama sebep oldu.

Türkiye ‘de gelişen ve sürekli artış hızı gösteren bir ticaret kolu meydana gelmişti. İnşaat ve buna bağlı olarak gayrimenkul sektörü önemli bir iş kolu haline gelmişti.

Buna rağmen kişisel taşınmaz danışmanlığı ve yatırımcılık anlayışı maalesef ülke genelinde çok yaygın değildi. Bu sektörün yatırım işleri ile ilgilenen insanlar için, doğru ve güvenilir yatırım danışmanlarına ihtiyacı vardı.

İnsanların kişilik özelliklerinin yaptığı meslek seçimlerinde etkili olduğu bir gerçektir. Bu sebepten ötürü kendi vasıflarım ve gelişen gayrimenkul sektörü beni u sektörde , neden eksik gördüğüm bir iş alanına yönelmediğimi sorgulamama sebep oldu. Mevcut gayrimenkul sektöründen farklı olarak, özel danışmanlık hizmeti vermek için çalışmalara başladım.

Dünyanın önde gelen kuruluşlarından GOLDEN ROYALE REAL ESTATE İcra Kurulu Başkanı Sn. Korhan KONGAZ ile görüş birliği yaparak, GOLDEN ROYALE A.Ş. ‘nin Türkiye Temsilciliği görevini üstlendim.

VİZYONUMUZ

Gelişen dünya ekonomisi sürekli olarak bizleri değişime sevk etmektedir.“Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.” Demiştir: Heraklitos.

Biz de bu bilinçle birlikte, bizimle yola çıkan dostlarımıza değişirken gelişmeyi ve birlikte büyümeyi amaçlayan bir yol çizerek, doğru ve karlı bir yatırım anlayışı benimsiyoruz. Aynı zamanda kişisel yatırım danışmanlığı hizmeti ile sizin için bu ayrıcalığı özel ve anlamlı kılıyoruz.

Birlikte büyümenin vermiş olduğu keyifle…

Oğuz TÜMER

Kişisel Gayrimenkul Yatırım Danışmanı